Kida e Butrinti e “kallin” me AM/PM - Gazeta Express
string(33) "kida-e-butrinti-e-kallin-me-am-pm"

Muzike

Gazeta Express

03/07/2022 0:16

Kida e Butrinti e “kallin” me AM/PM

Muzike

Gazeta Express

03/07/2022 0:16

Kida dhe Butrint Imeri kanë lansuar këngën sonte ashtu siç kishin premtuar në orën 00:00 të ditës së sotme

AM/PM është hiti i radhës i Kidës dhe Butrint Imerit që është lansuar sonte në orën 23:59.

Lexo Edhe:

Ashtu siç është paralajmëruar kjo këngë ka një muzikë dinamike dhe i takon këngëve verore hite që këtë vit karakterizohen me bashkëpunime të ndryshme.

Kënga është prodhuar nga Çelik Lipa, ndërkaq kënga është postuar në kanalin e Kidës.

Ndryshe Butrinti edhe këtë këngë e ka lansuar më 3 korrik në bashkëpunim me Kidën, gjë që ai e ka bërë vazhdimisht këtë viteve të fundit. Data 3 korrik është ditëlindja e këngëtarit. /GazetaExpress/