Kida dhe Ledri postojnë fotografi nga klipi i tyre i fundit - Gazeta Express
string(59) "kida-dhe-ledri-postojne-fotografi-nga-klipi-i-tyre-i-fundit"

Yjet

Gazeta Express

02/05/2022 23:31

Kida dhe Ledri postojnë fotografi nga klipi i tyre i fundit

Yjet

Gazeta Express

02/05/2022 23:31

Këngëtarja Kida ka postuar edhe një set të ri fotosh ku është bashkë me Ledrin

Kida pritet që së shpejti, më saktësisht më 5 maj, të lansojë këngën e saj më të re me reperin Ledri Vula.

Lexo Edhe:

E para kësaj ajo vazhdimisht ka sjellë fotografi por edhe video të këngës së saj më të re “T’du”, që është një bashkëpunim me Ledrin.

“Nah nah mos thuj kurgjo….TDU 5”, ka shkruar ajo në Instagram duke paralajmëruar këtë këngë të re.

Në anën tjetër edhe Ledri ka postuar një set të fotografive por ai ka pasur një përshkrim ndryshe të tyre.

“Me fat bajrami, bakllava t’premten”, ka shkruar Vula. /GazetaExpress/