Kida dhe Ledri e sjellin verën para kohe - Gazeta Express
string(40) "kida-dhe-ledri-e-sjellin-veren-para-kohe"

Muzike

Gazeta Express

05/05/2022 23:47

Kida dhe Ledri e sjellin verën para kohe

Muzike

Gazeta Express

05/05/2022 23:47

Kida dhe Ledri Vula kanë lansuar sot këngën e tyre më të re, “T’du”

Kjo këngë është lansuar pas mesnatës se mbrëmshme dhe është me plot ritme verore, që ka sjell verën para kohe.

Lexo Edhe:

Këtë këngë dyshja e këngëtarëve e kishte paralajmëruar më parë dhe pa kaluar 24 orë ajo është shumë afër 1 milionëshit të parë.

Kujtojmë se Ledri dhe Kida mbesin dyshja më e kërkuar për koncerte gjatë vitit. /GazetaExpress/

Linku ku mund ta dëgjoni këngën “TDU” https://www.youtube.com/watch?v=uBDxPRi0OoU