Kiarën e presin si “mbretëreshë” në Shkodër - Gazeta Express
string(41) "kiaren-e-presin-si-mbretereshe-ne-shkoder"

Kiarën e presin si “mbretëreshë” në Shkodër

Yjet

Gazeta Express

26/05/2023 2:29

Mungesa e nënës se Luizit në ceremoninë e kurorëzimit me Kiarën prej javësh tashmë mundon fansat, të cilët nuk ka ditë që nuk e pyesin këngëtarin në rjetet sociale për arsyen.

Në Post BBV, Luizi tregoi per here te pare arsyen. Ai ëstë shprehur se në mëngjesin e parë të daljes nga BBV u nis për në Shkodër, pasi u shqetësua për gjendjen e nënës.

Lexo Edhe:

“Nëna është pa terezi dhe do operohet. Nuk ka mundur të vi. Por kjo ishte arsyeja e vetme. Prandaj jam nis në 6 për Shkodër sepse e pashë që ishte keq. Kam shkuar në Shkodër në mëngjes”, tha Luizi.

Ndërkohë duket se Luizi e ka mbajtur premtimin që i ka bërë Kiarës. Sot ai e ka dërguar Kiaren në qytetin e tij të lindjes siç i premtoi kur ishin në Big Brother.

Por a do të takohet nusja me të afërmit dhe konkretisht nënën e Luizit?