Kiara ndjen humbjen përball Oltës: Jam e nderuar që do dal me ty - Gazeta Express
string(63) "kiara-ndjen-humbjen-perball-oltes-jam-e-nderuar-qe-do-dal-me-ty"

Kiara ndjen humbjen përball Oltës: Jam e nderuar që do dal me ty

Rozë

Gazeta Express

23/03/2023 21:15

Olta Gixhari dhe Kiara Tito janë në nominim ‘kokë më kokë’ dhe njëra prej tyre do të largohet nga shtëpia e Big Brother VIP.

Kiara mendon se ajo do të eliminohet dhe këtë gjë ja ka shprehur dhe Oltës. Në një diskutim të fundit me Oltën, Kiara u shpreh se “është e nderuar” që do të dalë nga një nominim përballë aktores.

Lexo Edhe:

Kiara: Ti e di shumë mirë se si do shkojë, e ndjen.

Olta: Ju jeni dy, nuk është se ti je vetëm, ke edhe Luizin.

Kiara: Në nominim nuk je me Kiarën dhe Luizin, je vetëm me Kiarën. Nëse do ishte vetëm me Luizin, mund të dilje ti. Unë jam e nderuar që do dal nga e madhja Olta Gixhari.

Olta: Edhe unë jam e nderuar që do dal nga ty, e kam seriozisht. Ne po e respektojmë shumë njëra-tjetrën, po bëjmë lojë shumë fisnike./Gazeta Express