Kiara “hakmerret” për Efin, dërgon Oltën, Dea Michel dhe Tean në nominim - Gazeta Express
string(68) "kiara-hakmerret-per-efin-dergon-olten-dea-michel-dhe-tean-ne-nominim"

Kiara “hakmerret” për Efin, dërgon Oltën, Dea Michel dhe Tean në nominim

TV/Film

Gazeta Express

07/02/2023 23:43

Kiara e ka hapur kutinë e Pandorës dhe nga kjo hapje Kiara ka përfituar një udhëtim në Maldive në çift

Derisa zarfi i bardh ia ka dhënë lajmin e mirë, bashkë më të ka ardhur lajmi i keq.

Lexo Edhe:

Zarfi i zi i dha mundësi Kiarës që të dërgonte tre veta në nominim.

Kiara vendosi që të dërgonte në eliminim Oltën, Dea Michel dhe Tean.

Kjo mund të quhet një hakmarrje e Kiarës për shoqen e saj Efin, sidomos për Dea Michel e cila dërgoi në nominim të shtunën e kaluar Luizin, Kiarën dhe Efin. /GazetaExpress/