Kiara e Luizi po bëhen prindër? - Gazeta Express
string(30) "kiara-e-luizi-po-behen-prinder"

Rozë

Gazeta Express

13/09/2023 14:09

Kiara e Luizi po bëhen prindër?

Rozë

Gazeta Express

13/09/2023 14:09

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë çifti më i përfolur i momentit. Dashuria dhe martesa e tyre u realizua në Big Brother por u shoqërua me polemika edhe jashtë.

Ditën e djeshme Luizi ka publikuar një story pranë një gruaje shtatzënë dhe shkruan; Rrahjet më të bukura në botë. Duke hedhur kështu disa aludime.

Lexo Edhe:

68C05F44 F16C 419F A1A7 C127DB17DB4F

Burime për Kryefjala.com kanë zbuluar ditën e sotme se Kiara Tito është në pritje të ëmbël, rreth 5 javëshe shtatzënë.

I urojmë shtatzani të lehtë!