KF Llapi prezanton kryesinë e riorganizuar, Tahir Batatina drejtor - Gazeta Express
string(65) "kf-llapi-prezanton-kryesine-e-riorganizuar-tahir-batatina-drejtor"

Sport

Gazeta Express

30/05/2023 19:36

KF Llapi prezanton kryesinë e riorganizuar, Tahir Batatina drejtor

Sport

Gazeta Express

30/05/2023 19:36

KF Llapi ka njoftuar për strukturën udhëheqëse për sezonin e ardhshëm – 2023/24.

Klubi nga Podujeva bëri të ditur se ka filluar me hapat e organizimit për sezonin e ardhshëm, pasi që sezonin 2022/23 e vlerësuan si të dështuar, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Mes tjerash, shihet se Tahir Batatina është emëruar në pozitën e Drejtorit të Përgjithshëm, si dhe është anëtar i Bordit.

KF Llapi nuk e sqaroi nëse prej sezonin të ardhshëm do të kenë trajner të ri, apo se do të vazhdojnë me Batatinën.

Llapjanët gjithashtu paralajmëruan edhe ndryshime të tjera.

/Gazeta Express/