Këtu mund ta ndiqni live meçin mes Ilir Latifit dhe Boser - Gazeta Express

Sporte tjera

Gazeta Express

05/06/2021 23:57

Këtu mund ta ndiqni live meçin mes Ilir Latifit dhe Boser

Sporte tjera

Gazeta Express

05/06/2021 23:57

Boksieri shqiptar Iliri Latifi do të rikthehet sonte në ring ndaj Tanner Boser, përballje kjo e peshave të rënda ne UFC Vegas.

Latifi deri më tani ka 14 fitore dhe tetë humbje, derisa kundërshtari i tij ka 19 fitore dhe shtatë humbje.

Në matjet e bëra një ditë më parë, Latifi peshonte 111.8 kg, kurse Boser 105.5, ndërkohë Latifi është i gjatë 178 centimetra, ndërsa Boser 188 centimetra.

Dueli mund ta ndiqni duke klikuar këtu.

/Gazeta Express/