Këto tri këngëtare të njohura kosovare kanë qenë në një klasë - Gazeta Express
string(51) "keto-tri-kengetare-shqiptare-kane-qene-ne-nje-klase"

Këto tri këngëtare të njohura kosovare kanë qenë në një klasë

Rozë

Gazeta Express

30/09/2022 13:09

Janë mjaft të njohura për publikun shqiptar, por a e dinit se këngëtaret Zanfina Ismajli, Nora Istrefi dhe Fjolla Krasniqi kanë qenë shoqe klase?

Së fundmi, në rrjete sociale janë zbuluar disa fotografi nga shkolla ku shihen këngëtaret e njohura në një moshë fare të vogël.

Lexo Edhe:

Sot, Nora Istrefi vijon suksesshëm rrugëtimin e saj në muzikë ndërsa Zanfina prej kohësh është larguar nga skena por mbetet ende shumë e kërkuar dhe e pëlqyer. Sa i përket Fjollës, edhe ajo gjithashtu është larguar nga muzika, por tërheq gjithmonë vëmendjen me paraqitjen e saj.