Këto të pasmet të Arta Nitaj do ju lënë pa gjumë - Gazeta Express

Këto të pasmet të Arta Nitaj do ju lënë pa gjumë

Yjet

Gazeta Express

11/11/2021 23:09

Arta Nitaj ka bombarduar edhe sot me foto bombastike në Instagram

Aktorja dhe modelja pejane ka postuar me veshje sportive derisa ka bërë një fotosesion për një koleksion të ri të një firme tekstili.

Lexo Edhe:

E derisa e ka bërë këtë, ajo nuk ka harruar që të ekspozojë të pasmet e saj seksi.

Bashkë më të ka pozuar edhe një modele tjetër! /GazetaExpress/