Këto janë ligjet e rrepta të Europës, sipas banorëve të BBVK - Gazeta Express
string(59) "keto-jane-ligjet-e-rrepta-te-europes-sipas-banoreve-te-bbvk"

Këto janë ligjet e rrepta të Europës, sipas banorëve të BBVK

TV/Film

Gazeta Express

02/01/2023 19:11

Banorët e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova kanë folur sot edhe rreth jetës në vendet evropiane dhe ligjeve atje.

Ata kanë folur rreth pjesës së punësuarit në mënyrë jo të ligjshme, teksa kanë thënë se shtetet evropiane dënojnë rëndë këtë vepër.

Lexo Edhe:

“Me bo me të nxënë, pesë vjet ta ndalojnë Zvicrën, mos me hy më kurrë”, ka thënë Getinjon.

“Le të bëjnë brë shqiptarët pare, le t’i ndreqin familjet, më mirë me punu në të zezën me mallter, sesa me bë punë të këqija”, ka shtuar ai.

Ndërsa, Xhuli është inkuadruar në temë, duke zbuluar se edhe vet ajo e ka bërë një punë të tillë gjatë kohës kur ishte në Finlandë”.