Këto janë katër të nominuarit në BBVK 1 për këtë javë - Gazeta Express
string(53) "keto-jane-kater-te-nominuarit-ne-bbvk-1-per-kete-jave"

TV/Film

Gazeta Express

24/01/2023 1:29

Këto janë katër të nominuarit në BBVK 1 për këtë javë

TV/Film

Gazeta Express

24/01/2023 1:29

Gjatë mbrëmjes së sotme të spektaklit Prime, banorët e Big Brother VIP Kosova, përpos Vedatit, janë ftuar një nga një në dhomën e rrëfimeve për t’i dhënë dy emra dhe dy arsye për nominimet.

Kësisoj, bazuar në nominimet e banorëve, në nominim automatikisht pos Stresit kanë shkuar edhe tri nga vajzat e kastingut, përfshirë: Gresën, Xhulin dhe Mbresën.

Lexo Edhe:

Publiku ka mundësi të vendosë deri të premten se kë do ta mbajë në shtëpi ose jo.