Këto janë dy çmimet e reja që do të dhurohen sonte për herë të parë në ceremoninë e Topit të Artë - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

29/11/2021 17:29

Këto janë dy çmimet e reja që do të dhurohen sonte për herë të parë në ceremoninë e Topit të Artë

Futboll

Gazeta Express

29/11/2021 17:29

Sonte në Paris do të mbahet ceremonia e Topit të Artë, teksa Messi dhe Lewandowski janë dy kandidatët kryesorë për ta fituar.

Ndërkohë, France Football njoftoi se në mbrëmjen e sontme do të dhurohen edhe dy çmime tjera, transmeton Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Sipas L’Equipe, dy çmimet e reja që do të dhurohen sonte janë: “Klubi i vitit dhe Golashënuesi më i mirë i vitit”.

Këto çmime dhurohen për herë të parë. /Gazeta Express/