Këto foto të realizuara në Ballkan gjatë Krishtlindjeve, ju shqyejnë së qeshuri - Gazeta Express

Fun

Gazeta Express

25/11/2021 22:42

Këto foto të realizuara në Ballkan gjatë Krishtlindjeve, ju shqyejnë së qeshuri

Fun

Gazeta Express

25/11/2021 22:42

Mëngjesi i Krishtlindjeve për shumë familje është një nga ditët e pakta të vitit kur të gjithë anëtarët janë bashkë.

Momente të tilla ia vlen të përjetësohen!

Lexo Edhe:

Dhe për fat të mirë është kështu, sepse sot nuk do të ishte kjo galeri e zgjuar që me siguri do t’ju ndriçojë jetën!

“Babadimri” me një maskë të copëtuar, babai duke lexuar revistën për të rritur – Playboy ndërsa fëmija hap dhuratat e Krishtlindjeve, personazhe rrëqethëse që fëmijët në Ballkan i fotografuan në vitet tetëdhjetë dhe nëntëdhjeta, thjesht nuk mund të zgjedhim se cila foto është më qesharake! /Telegrafi/