Këto 5 këngë ju bëjnë të gëzoheni sipas shkencës - Gazeta Express
string(48) "keto-5-kenge-ju-bejne-te-gezoheni-sipas-shkences"

Shneta tjera

Gazeta Express

11/10/2022 19:29

Këto 5 këngë ju bëjnë të gëzoheni sipas shkencës

Shneta tjera

Gazeta Express

11/10/2022 19:29

Askush nuk mund të jetë i lumtur dhe i gëzuar gjatë gjithë kohës. Në jetën tonë të përditshme, humori ynë ndryshon në varësi të situatës.

Mirëpo, nëse do që të të gëzojë, sa herë që ndihesh i trishtuar, ka një mënyrë dhe ajo është muzika … dhe për të qenë të saktë, këngë specifike.

Lexo Edhe:

Mastor, një krijues i përmbajtjes së Tik Tok që ka mbi 53,000 ndjekës, zbuloi pesë këngët që janë vërtetuar shkencërisht se ju ngrenë humorin.

Le të shkojmë t’i shohim ata …

Katrina & The Waves – Walking On Sunshine

Gloria Gaynor – Unë do të mbijetoj

Bon Jovi – Të jetosh në një lutje

Cyndi Lauper – Vajzat thjesht duan të argëtohen

Unë jam Besimtar – The Monkees

/abcnews.al