Këto 4 shenja të horoskopit ndahen gjithmonë - Gazeta Express
string(44) "keto-4-shenja-te-horoskopit-ndahen-gjithmone"

Fun

Gazeta Express

13/07/2023 21:51

Këto 4 shenja të horoskopit ndahen gjithmonë

Fun

Gazeta Express

13/07/2023 21:51

Këto janë katër shenja që nuk mund të “sakrifikojnë” lirinë dhe individualitetin e tyre, ose thjesht nuk funksionojnë në marrëdhënie ku nënkuptohet një kompromis i caktuar.

Disa shenja të zodiakut nuk janë të prirura për monogami dhe kanë shumë më shumë gjasa të përfundojnë të divorcuar. Bëhet fjalë për këto katër shenja që nuk mund të “sakrifikojnë” lirinë dhe individualitetin e tyre, ose thjesht nuk funksionojnë në marrëdhënie ku nënkuptohet një kompromis i caktuar. Prandaj kur nuk u pëlqen, nuk ngurrojnë të largohen.

Lexo Edhe:

Luani

Luanët janë shumë egoistë dhe presin besnikëri dhe përkushtim të plotë nga partnerët e tyre. Ata nuk e tolerojnë tradhtinë apo asnjë lloj tradhtie dhe nuk do hezitojnë të ftohin menjëherë marrëdhënien me një person të dashur.

Dashi

Dashi janë shumë romantikë dhe kur janë të dashuruar, do bëjnë gjithçka. Megjithatë, e kanë shumë të vështirë të durojnë kur pala tjetër është më e ftohtë dhe e kanë të vështirë të kuptojnë personazhe të ndryshëm nga të tyret. Ata besojnë se partneri i tyre duhet të jetë i gatshëm të bëjë gjithçka që ata bëjnë dhe pikërisht atëherë kur ata do të donin. Nëse nuk e marrin, ata janë gati të largohen dhe të mos telefonojnë më.

Binjakët

Binjakët largohen në momentin që nuk janë të kënaqur me mënyrën se si komunikojnë me partnerin. Ata janë në kërkim të dikujt që do t’i plotësojë dhe në një situatë kur kuptojnë se ndryshojnë në disa çështje dhe mendime me partnerin, bëjnë një vijë.

Shigjetari

Shigjetarët dëshirojnë lirinë sepse kanë një shpirt aventuresk. Kjo është arsyeja pse ata e kanë të vështirë t’i përkushtohen një personi dhe të qëndrojnë në atë marrëdhënie gjatë gjithë jetës së tyre. Monogamia është vërtet e vështirë për ta, prandaj janë shumë të prirur ndaj ndarjeve dhe divorceve.