Këtë foto të Luanës duhet ta shihni patjetër - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

14/07/2020 22:13

Këtë foto të Luanës duhet ta shihni patjetër

Rozë

Gazeta Express

14/07/2020 22:13

Prezantuesja dhe njëherësh këngëtarja, Luan Vjollca, di të tërheqë gjithmonë vëmendjen e fansave të saj.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, duke publikuar kështu imazhe atraktive, për të cilat përkujdeset në masë të madhe.

Së fundi ajo i ka uruar datëlindjen Fayde, me të cilin ka bashkëpunuar duke publikuar një imazh të nxehtë.

Përveç urimit ajo e ka pasur edhe një befasi për kolegun.

“Pa Panik” është projekti i saj i fundit, i cili u prit mjaft mirë nga adhuruesit e muzikës së saj.