Këta janë të nominuarit e javës në Big Brother VIP Kosova - Gazeta Express
string(57) "keta-jane-te-nominuarit-e-javes-ne-big-brother-vip-kosova"

TV/Film

Gazeta Express

27/12/2022 0:45

Këta janë të nominuarit e javës në Big Brother VIP Kosova

TV/Film

Gazeta Express

27/12/2022 0:45

Në natën e sotme banorët patën rastin të nominojnë nga dy persona.

Të gjithë banorët i thanë emrat e atyre që donin t’i shihnin në nominim dhe nga e gjithë kjo rezultoi se Vivieni, Shota, Xhuli dhe Andi janë të nominuarit e natës së sotme.

Lexo Edhe:

Sfida e kapitenit vjen me avantazhe të ndryshme nga “Vëllai i Madh”, kësisoj kapitenia e javës Arta gjatë spektaklit të natës së sotme të Big Brother VIP Kosova, ka marrë të drejtën për ta futur automatikisht në nominim një nga banorët.

Përpos të nominuarve zyrtarë nga votat e banorëve, listës së përbërë nga: Xhuli, Shota, Vivien dhe Andi  – kapitenia e javës, Arta i ka shtur edhe një banor tjetër. Ajo e ka nominuar Stresin.