Këta janë finalistët sipas Liamit - Gazeta Express
string(33) "keta-jane-finalistet-sipas-liamit"

TV/Film

Gazeta Express

08/05/2024 21:56

Këta janë finalistët sipas Liamit

TV/Film

Gazeta Express

08/05/2024 21:56

Nëpërmjet një postimi në Instagramin personal, Liami, ish-konkurrent i formatit të “BBV3” bëri një reagim.

Ky reagim lidhej me situatën që Françeska u gjend mbrëmjen e djeshme e cila u vendos përballë “Kutisë së Pandorës”.

Lexo Edhe:

Pasi u shpreh se Françeska do të jetë finalistja e dytë e këtij edicioni, Liami ka zgjedhur dhe një tjetër banor që do të shkojë në finale.

Romeo, Egla dhe Françeska janë tre banorët e “BBV3” që sipas Liamit janë 4 finalistët e parë.

Rikujtojmë që në nominimin e së shtunës gjendjen 3 vajza, Françeska, Heidi, Erjola dhe Roza.