Këta janë banorët e nominuar këtë javë - Gazeta Express
string(38) "keta-jane-banoret-e-nominuar-kete-jave"

Këta janë banorët e nominuar këtë javë

TV/Film

Gazeta Express

12/04/2023 1:06

Big Brother, sonte zgjodhi një formë ndryshe për të dërguar banorët në nominim.

Banorët më të votuar në dhomën e rrëfimit u zgjodhën të kenë imunitet, gjë që vazhdon të shkaktojë konfuzion tek banorët.

Lexo Edhe:

Derisa ndodhi që banorët që ishin më pak të nominuar nga banorët u dërguan në televotim.

Kështu të nominuar  janë gjashtë banorë: Luizi, Bledi, Jori, Keisi, Vizi, Qetësori dhe Nita.