Këta janë 14 banorët e Big Brother VIP Kosova, mes tyre edhe një çift - Gazeta Express
string(68) "keta-jane-14-banoret-e-big-brother-vip-kosova-mes-tyre-edhe-nje-cift"

Rozë

Gazeta Express

06/12/2022 9:46

Këta janë 14 banorët e Big Brother VIP Kosova, mes tyre edhe një çift

Rozë

Gazeta Express

06/12/2022 9:46

Mbrëmë ka filluar reality-shoë “Big Brother VIP Kosova, nën moderimin e Alaudin Hamitit dhe aktores, Jonida Vokshi, ku përkrah tyre janë opinionistët Olti Curri dhe Afërdita Paqarada.

Në natën e parë u zbuluan gjithsej 14 banorë, ku mes tyre është edhe një çift.

Lexo Edhe:

Pjesë e shtëpisë janë: Reperi, Getoar Aliu i njohur me nofkën Getinjo, këngëtarja Ana Kabashi, ish-konkurrentja e “Love Story”, Vivien Thano, ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Andi Artani, artisti Bekim Latifi i njohur si MC Beka, aktori i zhanrit “Drag Queen”, Edon Shileku, çifti Urim & Alisa, aktorët Shota Baraliu, Artan Thaqi, Anita Selimi, këngëtari, Gjon Karrica, modelja Gresa Hoti, Juliana Nura dhe reperi Arkimed Lushaj i njohur si Stresi.

Kujtojmë se çmimi i madh për fituesin e këtij formati do të jetë plotë 200 mijë euro. /Express