Këso vallëzimi erotik ndër shqiptarë nuk keni parë - Gazeta Express

TV/Film

Gazeta Express

04/06/2021 19:33

Këso vallëzimi erotik ndër shqiptarë nuk keni parë

TV/Film

Gazeta Express

04/06/2021 19:33

Serena dhe Arjoni kanë qenë të ftuar sonte në emisionin Express Rozë

E derisa ata në intervistën e gjatë treguar për shumë gjëra, sidomos për kohën sa ishin në “Përputhën”, krejt në fund ata kanë bërë edhe një vallëzim erotik.

Lexo Edhe:

Derisa ne jemi mësuar me vallëzime të tilla, ky vallëzim është njëri prej më eksplicitëve që do të shihni.

Videon mund ta shihni vetëm duke e konfirmuar moshën e jua, pra mbi 18 vjeç. /GazetaExpress/