Kështu po i feston Arta Elezaj festat e fundvitit - Gazeta Express
string(49) "keshtu-po-i-feston-arta-elezaj-festat-e-fundvitit"

Yjet

Gazeta Express

28/12/2022 23:05

Kështu po i feston Arta Elezaj festat e fundvitit

Yjet

Gazeta Express

28/12/2022 23:05

Bukuroshja dhe aktorja kosovare ka zgjedhur Parisin për të festuar festat e fundvitit

Ajo është njëra prej femrave më të përfolura në Kosovë, për udhëtimet e saj të shtrenjta dhe stilin e saj prej një modeleje.

Lexo Edhe:

Arta Elezaj ka zgjedhur që të tregojë së është duke ia kaluar mirë festat e fundvitit në Paris.

“Krishtlindjet në Paris”, ka shkrua ajo në disa foto derisa ka tregua apartamentin e saj luksoz se ku ka qëndruar gjatë festës së Krishtlindjeve. /GazetaExpress/