Kështu po duket Eni si një shtatzëne - Gazeta Express
string(36) "keshtu-po-duket-eni-si-nje-shtatzene"

Kështu po duket Eni si një shtatzëne

Yjet

Gazeta Express

15/06/2022 23:49

Këngëtarja Eni Koçi ende duket në formë dhe bukur gjatë shtatzënisë së saj

Pas tri viteve martesë së bashku me reperin Genc Prelvukaj, çifti kanë vendosur që të bëhen prindër dhe për këtë ata e dhanë lajmin muajin e kaluar.

Lexo Edhe:

Gjinia i fëmijës është vajzë.  

E pas një muaji, Eni është shfaqur e mahnitshme me një fustan të gjelbër teksa i ka uruar fansave të saj një “mirëmengjes”.

Këngëtarja ende është në formë të mirë dhe pozitive po ashtu. /GazetaExpress/