Kështu nuk e keni parë Kidën - Gazeta Express
string(28) "keshtu-nuk-e-keni-pare-kiden"

Kështu nuk e keni parë Kidën

Yjet

Gazeta Express

21/09/2022 21:07

Këngëtarja Kida është shfaqur sonte me një stil tërësisht ndryshe në Instagram

Këngëtarja, e cila ka qenë shumë aktive gjatë verës si me këngë të reja në duete por edhe me koncerte, është shfaqur buzë një makine.

Lexo Edhe:

Teksa ka pasur pantallona të shkurtër, Kida ka pasur të vënë shumë pak grim dhe një këmishë të bardhë.

Si stil të përditshmërisë së saj ajo ka pasur të vënë mbi kokë një palë syze të stilit të Lady Gaga dhe një çantë ngjyrë të kaltër. /GazetaExpress/