Kështu mund të votoni për këngën fituese në Festivalin e 62-të të këngës në RTSH - Gazeta Express
string(80) "keshtu-mund-te-votoni-per-kengen-fituese-ne-festivalin-e-62-te-te-kenges-ne-rtsh"

Kështu mund të votoni për këngën fituese në Festivalin e 62-të të këngës në RTSH

Muzike

Gazeta Express

22/12/2023 23:47

Është duke u zhvilluar Festivali i Këngës në RTSH, në edicionin e tij të 62-të

Këngët konkurruese janë duke vazhduar performancën derisa publiku shqiptarë kanë mundësi që të votojnë për ta zgjedhur këngën që do t’i përfaqësojë në Eurosong.

Lexo Edhe:

RTSH në Instagram ka postuar listën dhe metodën së si mund të votoni në këtë garë.

View this post on Instagram

A post shared by Festivali i Këngës në RTSH (@festivali_kenges_rtsh)

“Votoni, votoni, votoni 🤳

Për të përfaqësuar Shqipërinë në Festivalin Europian të Këngës, VOTONI këngëtarin ose këngëtaren tuaj të preferuar, duke dërguar me SMS kodin përkatës, nga Shqipëria në numrin 56789 dhe nga Kosova në numrin

55789.

Vendos ti këngën që do të na përfaqësojë në eventin më të rëndësishëm të këngës në Europë!”, thuhet në këtë njofim. /GazetaExpress/