Kështu luan me gjoksin Arta Nitaj - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

23/06/2020 22:42

Kështu luan me gjoksin Arta Nitaj

Rozë

Gazeta Express

23/06/2020 22:42

Arta Nitaj ka postuar sot një video tepër provokative në InstaStory

Bukuroshja pejane është aktivizuar kohëve të fundit pas lehtësimit të masave kundër koronavirusit, si më foto të reja ashtu edhe me video.

Aktorja dhe modelja kosovare është parë këto ditë duke bërë fotografi seksi por edhe video derisa për të ruajtur format e saj seksi shkon vazhdimisht në palestër.

Në videon e fundit ajo në një moment gjatë vrapimit në trak kap gjoksin e saj duke luajtur më të. /GazetaExpress/