Kështu duket Rihanna dy muaj pasi lindi djalin e saj - Gazeta Express
string(52) "keshtu-duket-rihanna-dy-muaj-pasi-lindi-djalin-e-saj"

Kështu duket Rihanna dy muaj pasi lindi djalin e saj

Yjet

Gazeta Express

20/07/2022 20:35

Rihanna është parë me veshje Adidas dy muaj pasi lindi djalin e saj për të marrë pjesë në një festival në Paris me të dashurin e saj A$AP Rocky

Rihanna ka bërë një paraqitje të rrallë në mbështetje së të dashurit të saj A$AP Rocky dhe koncertit të tij që u mbajt në festivalin e Lollapalooza të dielën në Paris të Francës.

Lexo Edhe:

Ylli i lindur në Barbados (34) – e cila lindi fëmijën e parë të çiftit dy muaj më parë – është dukur e bukur në një veshje sportive të Adidas.

Këngëtarja e hitit “Umbrella” ka treguar stilin e saj teksa ka pasur të vënë një qafore në këtë festival, i cili zhvillohet në fushat e Longchamp të Parisit. /GazetaExpress/