Kështu duken sot 14 aktorët e “Game of Thrones” - Gazeta Express

Gazeta Express

11/08/2021 8:12

Kështu duken sot 14 aktorët e “Game of Thrones”

Gazeta Express

11/08/2021 8:12

Mund të na duket sikur të ishte dje periudha kur po e shikonim serialin e famshëm Game of Thrones.

Por në fakt, sezoni i parë u publikua më 2011 dhe aktorët tashmë kanë ndryshuar pamjen e tyre. Arya Stark dhe Joffrey Baratheon nuk duken më njësoj.

Lexo Edhe:

Jack Gleeson

Gwendoline Christie

John Bradley

Lena Headey

Natalie Dormer

Thomas Brodie-Sangster

Isaac Hempstead Wright

Peter Dinklage

Jason Momoa

Alfie Allen

Maisie Williams

Nikolaj Coster-Waldau

Conleth Hill

Harry Lloyd