Kështu do të duket Luana pasi të kalon koronavirusi - Gazeta Express

Kështu do të duket Luana pasi të kalon koronavirusi

Rozë

Gazeta Express

03/04/2020 23:43

Këngëtarja dhe moderatorja Luana Vjollca mezi po pret që të kalojnë ditët e karantinës

Madje, pas kësaj Luana tashmë ka menduar edhe për vendet ku do të shkojë.

Këtë ajo e ka treguar me anë të një fotoje që e ka postuar në Instagram e ku shihet se ka paketuar valixhet për të udhëtuar në ndonjë vend ekzotik për pushime.

View this post on Instagram

Me after #quarantine ✌🏻

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

“Unë, pas karantinës”, ka shkruar ajo e ku shihet afër një aeroporti.

Këngëtarja e kishte nisur vitin 2020 me një projekt të madh televiziv, “TakeMeOut Albania”, por që u ndërpre për shkak të pandemisë globale “COVID-19”.

Pas kësaj ajo kishte lansuar edhe këngën “Pa Panik” për të vazhduar mandej vetizolimin për shkak të koronavirusit. /GazetaExpress/