Këshilltari i Kurtit i shkon Bahtirit në Mitrovicë: U morëm vesh edhe për kujdes në komunikim - Gazeta Express

Lajme

Gazeta Express

18/09/2021 18:06

Këshilltari i Kurtit i shkon Bahtirit në Mitrovicë: U morëm vesh edhe për kujdes në komunikim

Lajme

Gazeta Express

18/09/2021 18:06

Këshilltari i kryeministrit Albin Kurti, Arbër Zaimi është takuar me kandidatin për kryetar të Mitrovicës, Agim Bahtiri. Zaimi ka shkruar në Facebook se me Bahtirin janë marrë vesh edhe për kujdes në komunikim, raporton Gazeta Express.

Sipas Zaimit, Mitrovicën do ta fitojë kryetari aktual Bahtiri.

Lexo Edhe:

“Falënderoj Faruk Mujkën që mori përsipër ndërmjetësimin në këtë përballje me Kingun

Hera e parë që Agim Bahtiri garon si kandidat i Lëvizjes Vetëvendosje. Mitrovicën do ta fitojë Agimi, sepse është i vetmi nga garuesit që nuk e lejon vendosjen e kufirit në Ibër, por jemi marrë vesh me të edhe për më shumë punë, programe sociale, dhe kujdes në komunikim”, ka shkruar Zaimi.