Kesha tregon më shumë se duhet në pushimet e saj në Hawaii - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

10/11/2021 20:27

Kesha tregon më shumë se duhet në pushimet e saj në Hawaii

Yjet

Gazeta Express

10/11/2021 20:27

Kesha ka bërë valët e detit të lumtura derisa ka defiluar në to me  bikine të zeza. Bukuroshja po pushon në Hawaii

Kesha është duke i shijuar pushimet në Hawai që disa ditë, ku ajo ka shkëlqyer.

Lexo Edhe:

Këngëtarja e Tik Tok (34) ka treguar gjoksin e saj në bikine të zeza por në një vend për pak sa nuk ka treguar zogun për fansat e saj.

Ajo po ashtu ka shfaqur këmbët e saj seksi, trupin e tonifikuar dhe tatuazhet e saj interesante. /GazetaExpress/