Kërcënoi gruan dhe fëmijët, arrestohet nga policia - Gazeta Express
string(49) "kercenoi-gruan-dhe-femijet-arrestohet-nga-policia"

Ballina

Gazeta Express

06/12/2022 12:53

Kërcënoi gruan dhe fëmijët, arrestohet nga policia

Ballina

Gazeta Express

06/12/2022 12:53

Ministria për Punë të Brendshme (MPB) njofton se gjatë ditës së djeshme në Gostivarë kanë privuar nga liria 49 vjeçarin S.B. i cili akuzohet për dhunë ndaj bashkëshortes dhe fëmijëve të tij. Policia punon në zbardhjen e rastit.

“Me datë 05.12.2022 në ora 17.15 në rrugën “Borçe Jovanoski” në Gostivar, zyrtarë policorë nga SPB Tetovë-DPB Gostivar e kanë privuar nga liria personin S.B. (49) nga Gostivari, për arsye se i njëjti kishte treguar sjellje agresive ndaj gruas së tij 45-vjeçare dhe fëmijëve e tij të mitur dhe i kishte kërcënuar ata. Pas dokumentimit të rastit, do të vijojë një parashtresë përkatëse”, njoftojnë nga SPB-Tetovë. /Alsat.mk

Lexo Edhe: