Kërcënohet udhëheqësi i një klinike të QKUK-së - Gazeta Express
string(46) "kercenohet-udheheqesi-i-nje-klinike-te-qkuk-se"

Lajme

Gazeta Express

09/08/2022 9:10

Kërcënohet udhëheqësi i një klinike të QKUK-së

Lajme

Gazeta Express

09/08/2022 9:10

Një udhëheqës i një klinike të QKUK-së ka raportuar në polici se është ngacmuar dhe kërcënuar përmes rrjeteve sociale nga një person i dyshuar.

Nuk raportohet për të arrestuar.

Lexo Edhe:

Njoftimi i plotë i policisë:

QKUK-së 08.08.2022 – 11:20. Ankuesi mashkull kosovar udhëheqës pranë klinikës në QKUK, ka raportuar se përmes rrjeteve sociale është ngacmuar, shpifur dhe kërcënuar nga një i dyshuar mashkull. Nuk raportohet për të arrestuar.