Keni kollë të vazhdueshme? Nëse po, trajtojeni atë me këtë sekret të shpejtë - Gazeta Express
string(74) "keni-kolle-te-vazhdueshme-nese-po-trajtojeni-ate-me-kete-sekret-te-shpejte"

Shqiperi

Gazeta Express

10/12/2022 12:39

Keni kollë të vazhdueshme? Nëse po, trajtojeni atë me këtë sekret të shpejtë

Shqiperi

Gazeta Express

10/12/2022 12:39

Kuroni kollën me këtë truk të shpejtë. Kjo është formula natyrale që do t’ju ndihmojë të ndaloni kollitjen dhe të përmirësoni frymëmarrjen tuaj!
Formula përbëhet nga barishte të ndryshme që rezultojnë në një mpirje që mund të qetësojë mushkëritë dhe dhimbjen e fytit.

Në fund të fundit, ky ilaç natyral ka një efekt shërues në shëndetin tuaj të përgjithshëm.

Lexo Edhe:

Përbërësit:

1) 1/2 lugë çaji karafil

2) 1/2 lugë çaji trumzë

3) 1/2 lugë çaji shafran i Indisë

4) 2 lugë çaji mjaltë

5) Lëngu i gjysmë limoni

6) 1 qese me çaj jeshil – çaj i rregullt

Mënyra e përgatitjes:

Hidhini të gjitha barishtet dhe bustinën e çajit në një filxhan kafeje me ujë të valë.

I lini për rreth 3 minuta. Më pas kullojeni dhe shtoni mjaltin dhe lëngun e limonit.

Shënim: Ndonjëherë pneumonia dhe kolla kronike mund të jenë shenjë e rritjes së tepërt të bakterit Candida në traktin gastrointestinal.

Prandaj mjekët në përgjithësi kontrollojnë kancerin e mushkërive te njerëzit me probleme kronike të kollës, por vetë testi është i ndjeshëm ndaj shkaktimit të kancerit.

Pastaj mjekët shpesh e përgëzojnë veten për zbulimin e hershëm të kancerit. Prandaj duhet të jeni gjithmonë të kujdesshëm.