Këngëtarja shqiptare në pritje të ëmbël: Më e lumtur se kurrë - Gazeta Express
string(60) "kengetarja-shqiptare-ne-pritje-te-embel-me-e-lumtur-se-kurre"

Këngëtarja shqiptare në pritje të ëmbël: Më e lumtur se kurrë

Rozë

Gazeta Express

10/09/2023 17:06

Greta Koçi po bëhet nënë dhe këtë lajm e ka zbuluar ajo vet në rrjete sociale.

Artistja e cila prej vitesh jeton në Austri krah burrit të saj, tha se po ndjehet më e lumtur se kurrë.

Lexo Edhe:

Greta nuk e zbuloi gjininë, megjithatë urime të shumta mori nga ndjekësit dhe miqtë e saj.