Këngëtarja shqiptare: Burrit tim iu deshën 16 vite për ta mësuar këtë gjë! - Gazeta Express

Gazeta Express

26/10/2020 17:20

Këngëtarja shqiptare: Burrit tim iu deshën 16 vite për ta mësuar këtë gjë!

Gazeta Express

26/10/2020 17:20

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rezarta Shkurta ka ndarë një imazh të ri në Instagram, prapa të cilin qëndron burri i saj Ermali.

Por, imazh të bukur ashtu siç e donte artistja ‘me të parën’, ai e mësoi pas 16 vitesh.

Këtë e tha vetë rrezarta në përshkrimin e fotografisë së realizuar nga Ermali, e cila është pëlqyer dhe komentuar shumë nga fansat e saj.