Këngëtarja e Destiny’s Child veshë fustanin e Fjolla Nila’s - Gazeta Express
string(57) "kengetarja-e-destinys-child-veshe-fustanin-e-fjolla-nilas"

Rozë

Gazeta Express

27/12/2021 15:17

Këngëtarja e Destiny’s Child veshë fustanin e Fjolla Nila’s

Rozë

Gazeta Express

27/12/2021 15:17

Ish anëtarja e famshme e grupit muzikor Destiny’s Child – Kelly Rowland, gjatë një feste në natën e Krishtlindjeve ka veshur fustanin e disenjatorës kosovare Fjolla Nila.

Fjolla Nila studio tash sa kohë njihet për veshjen e shumë yjeve në botën shqiptare dhe shpesh edhe atë ndërkombëtare.

Lexo Edhe:

Nila ndër to është edhe Maura Higgins – moderatore në Televizionin Kombëtar të Suedisë, EmlyB për ditëlindjen e Puff Dady, miss botën Aishwarya Rai e plotë yje tjera.

Pikërisht në saje të këtyre referencave, Kelly Rowland ka zgjedhur fustanin e koleksionit  Exclusive Collection 2020 të kësaj disenjatoreje.

Gjatë kësaj feste të krishtlindjeve Rowland shfaqet me plotë elegancë në foton pano bashkë me burrin e saj Tim Weatherspoon dhe dy fëmijët.

Fjolla Nila Studio, ka tri pika të shitjes – në Kosovë, në Doha Katar – Harvey Nichols, Maison Royale – Arabi dhe Dubai.

Kelly Rowland
Fjolla Nila