Këngëtari i njohur turk shkruan për duetin me Shyhrete Behlulin: Për të gjithë motrat dhe vëllezërit shqiptar - Gazeta Express

Gazeta Express

09/10/2020 7:32

Me i fundit

Këngëtari i njohur turk shkruan për duetin me Shyhrete Behlulin: Për të gjithë motrat dhe vëllezërit shqiptar

Gazeta Express

09/10/2020 7:32

Shyhrete Behluli ka bashkëpunuar me Sinan Akcil për projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Kësaj kënge, dyshja do t’ia shoqërojnë edhe videoklipin, kurse titulli i saj është “Jam shqiptar” dhe u dedikohet shqiptarëve që jetojnë në Turqi.

Lexo Edhe:

Auto Draft

Ishte Shyhretja ajo e cila së fundi ndau me ndjekësit disa fotografi nga prapaskenat e klipit, skena të së cili janë xhiruar në Stamboll.

Pas saj, artisti turk përmes një postimi në Instagram shkroi: “Shume shpejt … Per te gjithe Shqipetaret, motrat e vllezerit Shqipetar qe jetojne ne Turqi …”.