Këngëtari i njohur kosovar pritet të jetë pjesë e “Big Brother VIP” - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

19/09/2021 9:47

Këngëtari i njohur kosovar pritet të jetë pjesë e “Big Brother VIP”

Rozë

Gazeta Express

19/09/2021 9:47

Edhe pak javë na ndajnë nga fillimi i “Big Brother Albania VIP”, pas ndërprerjes 4-vjeçare të programit.

Ashtu sikurse u paralajmërua më herët nga moderatorja Arbana Osmani, në faqen zyrtare të “Big Brother VIP”, do zbulohen pak nga pak edhe konkurrentët.

Lexo Edhe:

Ndërsa shumë emra janë përfolur deri më tani si banorë të mundshëm të këtij formati “VIP”.

Së fundmi në media rozë është përfolur edhe emri i këngëtarit kosovar, Robert Berishës dhe Alberije Hadergjonajt.