Kënga e Lutës shfaqet "e dashuruar" - Gazeta Express
string(33) "kenga-e-lutes-shfaqet-e-dashuruar"

Kënga e Lutës shfaqet “e dashuruar”

Yjet

Gazeta Express

26/05/2022 22:16

Vajza e Lutfi Hazirit, Kënga Haziri është shfaqur sot në krah të një djali në Instagram

Kënga Haziri e ka zyrtarizuar lidhjen me një djalosh.

Lexo Edhe:

Foton ajo e ka postuar në Instagram, e ku influencierja dhe vajza e nënkryetarit të Lidhjes Demokratike të Kosovës nuk ka treguar se kush është djali në foto më të.

Kujtojmë se Kënga është njëra prej vajzave më të përfolur të politikanit të njohur kosovar. /GazetaExpress/