Kënga e Gjikos me të birin e vjedhur? Ja video që ngre dyshime - Gazeta Express
string(61) "kenga-e-gjikos-me-te-birin-e-vjedhur-ja-video-qe-ngre-dyshime"

Rozë

Gazeta Express

18/06/2024 7:19

Kënga e Gjikos me të birin e vjedhur? Ja video që ngre dyshime

Rozë

Gazeta Express

18/06/2024 7:19

Këngëtari Gjiko ka publikuar së fundmi këngën e re të titulluar “Baby Shark”, në bashkëpunim me djalin e tij të vogël, Zërin.

Kënga, e karakterizuar nga ritmi i saj, por sigurisht edhe teksti, rrëmbeu shpejt zemrat e audiencës.

Lexo Edhe:

Në vetëm pak ditë, videoklipi muzikor ka grumbulluar mbi 2 milionë shikime në YouTube, duke treguar popullaritetin dhe rezonancën e tij të gjerë si me dëgjuesit e rinj ashtu edhe ata të vjetër.

Megjithatë, ajo që nisi si një projekt familjar është kthyer në një debat online. Platformat e mediave sociale, veçanërisht TikTok, po “shpërthejnë” nga komentet se “Baby Shark” e Gjikos ka një ngjashmëri me një këngë tjetër të publikuar disa muaj më parë, e cila gjithashtu përfshin një reper dhe një fëmijë.

Dy projektet të bashkangjitura më poshtë, gjykojeni vetë.