Kendall pozon pa jelek – tepër e nxehtë - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

30/07/2020 20:20

Kendall pozon pa jelek – tepër e nxehtë

Rozë

Gazeta Express

30/07/2020 20:20

Kendall Jenner është zhveshur e tëra për të pozuar në të brendshme të zeza të mëndafshit për ballinën e revistës Chanel

Ajo konsiderohet si njëra prej asetëve më të bukura të familjes Kardashian.

Kendal Jenner kësaj radhe ka rrezikuar shumë dhe ka bërë një fotosesion tepër të nxehtë për modë.

Modelja 24 vjeçare është zhveshur e tëra për ballinën e revistës “Chanel” në të brendshme të Chaos SixtyNine – që është edicioni i pestë i revistës që i dedikohet shtëpisë së modës franceze-e në të cilën janë paraqitur edhe modele të tjera të njohura si motrat Bella dhe Gigi Hadid. /GazetaExpress/