Kendall në formë në fotot e fundit - Gazeta Express
string(34) "kendall-ne-forme-ne-fotot-e-fundit"

Kendall në formë në fotot e fundit

Yjet

Gazeta Express

26/10/2022 19:59

Kendall Jenner është dukur tamam modele teksa ka modeluar në taka në një vilë në Beverly Hills … disa ditë para se të festojë ditëlindjen e saj të 27-të

Kendall Jenner është shfaqur në ngjyrë rozë teksa ka filluar një fushatë për Jimmy Chooi.

Ylli i TV-së dhe sipermodelja ka veshur një triku me ngjyrë rozë të lehtë që ngjason me një kostum që më herët e kishte veshur Madonna gjatë turneut të saj me titull “Blonde Ambition”.

Ylli – e cila do të festojë ditëlindjen e 27 më 3 nëntor – ka treguar çizmet rozë për modën e vjeshtës 2022. /GazetaExpress/