Kendall mbush 27 vjet, familja me urime interesante - Gazeta Express
string(50) "kendall-mbush-27-vjet-familja-me-urime-interesante"

Yjet

Gazeta Express

03/11/2022 20:29

Kendall mbush 27 vjet, familja me urime interesante

Yjet

Gazeta Express

03/11/2022 20:29

Kendal Jenner tani është 27 vjet!  Ylli i The Kardashian ka marrë urime nga familja e sajt të cilët kanë postuar foto të saj nga fëmijëria.

“Ti na solle neve dritën e diellit!”, ishte njëri prej urimeve që ka marrë supermodelja Kendall Jenner e cila ka mbushur 27 vjet të enjten.

Lexo Edhe:

Familja e saj ishte e shpejt që t’i përdorin rrjetet sociale për t’i bërë asaj urimet më të mira.

Nëna e saj, Kris Jenner ishte e para që bëri një urime të gjatë dhe të dashur”.

“Ti ma vodhe zemrën nga momenti i parë që linde”, ka shkruar ndër të tjera ajo.

“Ti je një vajzë aq speciale dhe e falënderoj Zotin çdo ditë që me bekoj mua me të qenit nënë e jotja”, ka shtuar në postimin e saj producentja e KUWTK. /GazetaExpress/