Kendall e luan Kimin në paraqitjen e saj të fundit - Gazeta Express
string(50) "kendall-e-luan-kimin-ne-paraqitjen-e-saj-te-fundit"

Kendall e luan Kimin në paraqitjen e saj të fundit

Yjet

Gazeta Express

16/06/2022 19:24

Gjithçka që bën Kim e bën motra… Kendall Jenner ka pozuar pa jelek në një veshje seksi lëkurë teksa ka bërë edhe një fotosesion në pantolona rozë dhe çorape në një fotosesion për edicionin e Vogue në Kinë

Ajo nuk është shfaqur ende në ballinën e Vogue US por gjysmëmotra e Kim Kardashian, e cila do të jetë në episodin e fundit të The Kardashian në Hulu, ka zbuluar një gjë tjetër.

Lexo Edhe:

Kendall Jenner (26) e ka zënë momentin e saj që të shkëlqejë teksa ka bërë një fotosesion për Vogue të Kinës, fotosesion shumë seksi.

Supermodelja është dukur e jashtëzakonshme teksa ka pozuar pa jelek në një fustan me hapje e ku ofron për fansat imazhe të mahnitshme. /GazetaExpress/