“Kemi dasmë këtë verë?” – Bora Zemani jep përgjigjen interesante - Gazeta Express
string(59) "kemi-dasme-kete-vere-bora-zemani-jep-pergjigjen-interesante"

Rozë

Gazeta Express

21/06/2024 23:25

“Kemi dasmë këtë verë?” – Bora Zemani jep përgjigjen interesante

Rozë

Gazeta Express

21/06/2024 23:25

Bora Zemani ka hapur dritën mbi disa aspekte të jetës së saj personale gjatë një interviste të ndjekur nga Ed Manushi në një emision televiziv.

Në bisedën e tyre, moderatori nuk u shpëtoi asnjë detaji dhe arriti të nxjerrë në pah tema të ndryshme.

Lexo Edhe:

Ai përfshiu edhe aludimet e mundshme për një dasmë, për të cilën Bora dha një përgjigje të përpiktë.

Intervista përfshiu një pyetje të drejtuar drejtpërdrejtë nga Ed Manushi: “Ka zëra që ti martohesh këtë verë?”

Gjatë bisedës, Bora Zemani rrëfeu se shtatzënia dhe martesa e saj janë tema që komentohen vazhdimisht në media dhe në publik.

“Me martesë, pa martesë, Donaldi është një nga golat e mi të jetës” tha Bora.