Kejvina vjen me një set fotosh nga pushimet e saj të fundit - Gazeta Express
string(59) "kejvina-vjen-me-nje-set-fotosh-nga-pushimet-e-saj-te-fundit"

Kejvina vjen me një set fotosh nga pushimet e saj të fundit

Yjet

Gazeta Express

02/05/2024 19:45

Kejvina Kthella “dogji” rrjetin me disa foto më në formë se kurrë, të cilat i publikoi së fundmi në Instagram.

Ajo është duke  kaluar për momentin pushimet në Meksikë dhe…

Lexo Edhe:

Kejvina Kthella “dogji” rrjetin me disa foto më në formë se kurrë, të cilat i publikoi së fundmi në Instagram.

Ajo është duke  kaluar për momentin pushimet në Meksikë dhe nuk ka hezituar që të ndajë fotografi me ndjekësit nga atje.

Në dy prej imazhet të saj, influencerja pozoi me një fustan të lirshëm me dizajn ‘animal print’, duke tërhequr vëmendjen të gjithëve, derisa në një imazh tjetër ajo pozoi me bikini.