Kejvina vije me foto tepër provokative - Gazeta Express
string(38) "kejvina-vije-me-foto-teper-provokative"

Yjet

Gazeta Express

18/07/2022 23:49

Kejvina vije me foto tepër provokative

Yjet

Gazeta Express

18/07/2022 23:49

Modelja dhe bukuroshja Kejvina Kthella ka vazhduar të jetë aktive në rrjetet sociale

Ajo sonte ka sjell një set të fotografive e veshur me një fustan veror e ku edhe në këtë rast tregon pothuajse gjysmën e gjoksit të saj.

Po kësaj ajo në dorë bartë edhe dardha.

Kujtojmë se Kejvina vazhdon të jetë njëra prej modeleve më të kërkuara shqiptare. /GazetaExpress/